O nas

Serdecznie zapraszamy do Pracowni Badań Psychologicznych HARMONIA mgr Katarzyny Dalka, która mieści się w Kielcach, pod adresem: ul. Jagiellońska 76 B/ pok. 110/ I piętro (w Przychodni „Iskra”).

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18, soboty od 9 do 12. Prosimy o wcześniejsze zapisy. Zapisy pod numerem telefonu 500 724 380.

Pracownia jest wpisana pod numerem 67/15 do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownię psychologiczną, prowadzonego przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego.

Pracownia Badań Psychologicznych mgr Katarzyny Dalka jest nową pracownią wyposażoną w najnowocześniejszą aparaturę do badań, spełniającą wszystkie aktualne wymogi i standardy. Używane w Pracowni testy psychologiczne są uznane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

 

 

Przeprowadzamy badania psychotechniczne (tzw. psychotesty) dla

·         kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy, np wykonujących przewóz osób i rzeczy

·         operatorów wózków widłowych, maszyn budowlanych- koparek, suwnic, żurawi, walców drogowych, dźwigów

·         osób pracujących na stanowiskach wymagających szczególnej sprawności psychomotorycznej.

 

W naszej Pracowni dbamy o to, aby zapewnić Państwu miłą i bezstresową atmosferę oraz krótki czas badania.

Psycholog po przeprowadzeniu badania psychologicznego wydaje orzeczenie o istnieniu lub braku przeciwwskazań psychologicznych do wykonywania pracy na określonym stanowisku.

 

Szanując Państwa czas prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty. Pozwoli to na krótszy czas oczekiwania i szybsze przeprowadzenie badania. Zapewniamy parking w obrębie budynku Przychodni „Iskra”.